Centrum Meblowe Poznań
26.02.2015

Już w sobotę 7 marca o godz. 11-18.00 w naszej Galerii wyjątkowe wydarzenie modowe! Modna Szafa – bo o niej mowa, jest pełna atrakcji zarówno dla sympatyków modnego stylu i wizażu, ale przede wszystkim dla tych, którzy cenią trendy wnętrzarskie i ciekawe meble, które tworzą unikatowy klimat domu, w którym mieszkamy. 
 
Wystawcy » Lista wystawców »

RAD-POL

 Firma Rad -Pol Meble Stylowe powstała w 1986r. Początkowo zajmowaliśmy się usługami tapicerskimi a z biegiem czasu produkcją i importem mebli stylowych, dodatków i tkanin dekoracyjnych głównie z Włoch.
W swojej ofercie posiadamy meble do urządzenia salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, przedpokoju jak również kuchni. Posiadamy także wszelkie dodatki wyposażenia wnętrz takie jak lustra, obrazy, zegary oraz oświetlenie.
Obecnie Rad-Pol to jeden z największych w kraju producentów i dystrybutorów ekskluzywnych mebli stylowych wykonywanych lub sprowadzanych na indywidualne zamówienie. Oferta spółki bazuje na ogromnym wyborze materiałów i wzorów. Kupujący ma możliwość wyboru wybarwienia drewna, rodzaju i koloru tkanin oraz sposobu wykończenia. Każde zlecenie jest realizowane z największą pieczołowitością i zaangażowaniem, a najwyższa jakość, która jest priorytetem na każdym etapie produkcji, stała się znakiem rozpoznawczym Spółki Rad-Pol.

Firma Rad-Pol oferuje także największy w Warszawie wybór tkanin dekoracyjnych i obiciowych (w tym skór naturalnych i ekologicznych). Proponuje tysiące wzorów i kolorów tkanin najwyższej jakości, zarówno do wnętrz stylowych jak i nowoczesnych. Ilość powtórzeń motywów w rożnych tkaninach i o różnych grubościach, pozwala precyzyjnie dobrać dekoracje na okna, narzuty oraz tapicerkę meblową. Duża część kolekcji posiada atesty trudnopalności dzięki czemu można je stosować w obiektach użyteczności publicznej.
Ciągłe poszerzanie oferty o najmodniejsze wzory sprawia, że firma jest na bieżąco z aktualnie panującymi trendami na świecie.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego Salon Firmowego Rad-Pol i zapoznanie się z ofertą osobiście. Każdy pracownik doradzi Państwu w wyborze mebla, a także doborze pozostałych elementów brakujących w domu czy mieszkaniu.

U nas można urządzić wszystko od A do Z a my służymy fachową i miłą obsługą.

Salon mebli stylowych
Rad-Pol Sp.z o.o.

Al. Solidarności 34
61-696 Poznań
Tel./Fax 061 657-69-50
tel.kom. 0-668-016-983

www.rad-pol.com.pl
salonpoznan@rad-pol.com.pl


Zapraszamy do współpracy architektów i Projektantów wnętrz a także służymy wypożyczeniem mebli do zdjęć czy reklam.Firma Rad-Pol Sp z o.o. otrzymała od Redakcji Biznes Trendy w Dzienniku Rzeczpospolita oraz Redakcji Forum Biznesu w Dzienniku Gazeta Prawna tytuł DOBRA MARKA 2013 - JAKOŚĆ, ZAUFANIE, RENOMA


 

 

 
STREFA BARDZO DOBRYCH CEN W RAD-POL


Bardzo Dobra Cena na wybrane Meble Włoskie nawet do - 30% taniej!

Zapraszamy!

KREDYT DOM ULEPSZAJĄCY

To nowa odsłona kredytu Credit Agricole dedykowana zakupom związanych z umeblowaniem i wykończeniem mieszkania czy domu.
Kredyt ma wszystkie najlepsze cechy rat Credit Agricole, które sprawdziły już miliony Klientów, a jednocześnie odpowiada na potrzeby finansowania związanych z wykończeniem wnętrz.
Całość spraw związanych z kredytem załatwiamy na miejscu w salonach.

Serdecznie Zapraszamy!
Warunkiem korzystania z ofert specjalnych w salonach firmowych jest okazanie karty Home Profit.Oferta specjalna z kartą Home Profit jest na zakup asortymentu wyposażenia wnętrz: 

 - 10% na jednorazowe zakupy powyżej 20 000,00 (dowolnie wybrany asortyment), 

 - 10% na produkty firmy Morello Generale oraz Crema Silver i Gold (jadalnie, gabinety, stoliczki, szafeczki, kwietniki, sofy, krzesła, siedziska, pufy),

 - 20% na produkty firmy Fasalcastelli (wypoczynki, sofy, fotele),

 - 20% na produkty firmy Zillio (jadalnie, witryny, bufety, stoły)

Okazując kartę Home Profit w salonach Rad-Pol meblując mieszkanie wiele zaoszczedzisz! Przyjdż i sprawdż. Szczegóły wyjaśnią nasi pracownicy.

BARDZO DOBRA CENA Mebli Włoskich z ekspozycji i na zamówienie.Grupa mebli Włoskich w bardzo atrakcyjnej cenie
z ekspozycji i na zamówienie,
dotyczy tylko wybarwienia średni orzech !!!!
Camel Group - 30%

Jadalnie, Sypialnie, Gabinety, Meble Hotelowe i wypoczynkowe

 

 

 

 

 

Promocja dotyczy tylko mebli na zamówienie.


Więcej informacji w Salonie Firmowym Rad Pol Poznań

 
Nowości Włoskie Rad-Pol

         
   

Firma Rad-Pol oferuje Nowe Meble w Nowych wybarwieniach i wykończeniach:
  • różnorodna kolorystyka drewna
  • wysoki połysk
  • kamienie Swarovskiego
  • nowoczesna tkanina