Centrum Meblowe Poznań
15.01.2015
Bergamo, Coperto, Devon, Piano, Vario, Falco - z pewnością je pokochasz!

 
 
Wystawcy » Lista wystawców »

Senpo

Senpo

Al. Solidarności 34 lokal 5 A (parter)

Poznań 61-696
tel. kom. (+48) 531-636-275

www: www.markowe-materace.pl
e-mail: poznan@senpo.pl


 

Posiadamy w sprzedaży materace przodujących na rynku producentów takich jak Janpol, Relaks, Materasso, Hilding i Dunlopillo. Zajmujemy się również produkcją i sprzedażą wysokiej jakości łóżek drewnianych i tapicerowanych pod indywidualne zamówienie klienta.

Wiemy, jak ważna jest fachowa i miła obsługa czy profesjonalna wiedza. Sami, jako klienci cenimy sobie terminowość dostaw i jakość zakupionych produktów. Wszystkie te doznania przekładamy na naszych klientów i obsługujemy ich tak, jak i my chcielibyśmy być traktowani w każdym sklepie. Zadowolony klient to nasza najważniejsza wizytówka.

Szacunek dla klientów i ich pieniędzy okazujemy poprzez fachowość, solidność, najwyższą jakość oferowanych produktów, świetnie wyszkolony zespół sprzedawców i profesjonalne doradztwo.

Oferujemy wykonanie materaca czy łóżka według wymiaru, a także gwarantujemy Państwu dostawę w umówionym terminie oraz fachowy montaż zakupionego towaru.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów w Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Opolu, a także naszych serwisów internetowych:

www.markowe-materace.plwww.markowe-koldry.pl oraz www.premium-beds.pl 


Prestige

Prestige

Madison

Slim

Madison Lux

Madison Lux

Nim

Futura

Slim barierki

Laos

Laos 2

Ivo zestaw